Programma 2024

Skriewer

Circus Brikabrak

vrijdag 14:00

zaterdag 14:00

zondag 14:00

locatie: speelplek 5

duur doorlopend van 14:00 - 18:00

toegang: gratis zonder reservatie

Cirque Plus 2023 c Jasper van het Groenewoud DSC03865

Exception.Movement en Circus Zonder Handen

Parkour

vrijdag 14:00

zaterdag 14:00

zondag 14:00

locatie: speelplek 1

duur doorlopend van 14:00 tot 18:00

toegang: gratis zonder reservatie

Parkour1

Compagnie de cirque RQTC

Piece of Shit

vrijdag 14:00

vrijdag 16:50

locatie: speelplek 6

duur 14 min.

toegang: gratis zonder reservatie

RQTC Jean Lefranc 1

Circusatelier Woesh

Woesh workshop Woeshcraft

vrijdag 14:00

zaterdag 14:00

zondag 14:00

locatie: speelplek 1

duur doorlopend van 14:00 - 18:00

toegang: gratis zonder reservatie

WOESHCRAFT DSCF3006 1024x683

Sien Van Acker

MORE IS MORE

vrijdag 14:15

vrijdag 17:05

locatie: speelplek 3

duur 13 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Sien Vanacker C Boris Conte

Leles

Piediva

vrijdag 14:20

vrijdag 17:10

locatie: speelplek 6

duur 9 min.

toegang: gratis zonder reservatie

FC Cirkelgewelf Open Stage 14102023 Jostijn Ligtvoet Fotografie 165

Het Scheldeoffensief en Woesh

Atelier Parade

vrijdag 14:30

vrijdag 15:35

vrijdag 16:00

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

DSC00609

Jam.Shenanigans

Shenanigans

vrijdag 14:30

vrijdag 17:30

zaterdag 14:30

zaterdag 17:30

zondag 14:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 11

duur 50 min.

toegang: Basis €6 | Steun Cirque Plus €10 | Uitpas Kansentarief €1,20

Ball Pit

Liza Van Brakel

BuitenGewoon

vrijdag 14:33

vrijdag 17:23

locatie: Speelplek 3

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Buitengewoon

Andrea Gonzalez

L'aube

vrijdag 14:35

vrijdag 17:24

locatie: Speelplek 6

duur 8 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Andrea Gonzales c Up

La Campistany

IT HAPPENS

vrijdag 14:45

zaterdag 14:45

zondag 14:45

locatie: speelplek 12

duur 35 min.

toegang: gratis zonder reservatie

La Campistany1 Urte baranauskaite 21

Emma Hörnell

Non siamo miraggi

vrijdag 14:48

vrijdag 17:38

locatie: speelplek 3

duur 7 min.

toegang: gratis zonder reservatie

EKO 13

Black Brick

The Greatest Show On The Planet

vrijdag 14:58

vrijdag 17:50

locatie: speelplek 3

duur 7 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Lido 7 fevrier 2024 DNSP3 Crozes Karine 9808

Joren De Cooman

Web

vrijdag 15:00

vrijdag 17:15

zaterdag 15:00

zaterdag 17:15

zondag 15:00

zondag 17:15

locatie: speelplek 14

duur 50 min.

toegang: gratis met reservatie

20231216 WEB cmikeverbraeken102

Sitting Duck

La Dyane

vrijdag 15:15

locatie: speelplek 4

duur 50 min.

toegang: gratis zonder reservatie

La Dyane Bernard Boccara 21

Het Scheldeoffensief en Woesh

Atelier Parade

vrijdag 14:30

vrijdag 15:35

vrijdag 16:00

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

DSC00609

Het Scheldeoffensief en Woesh

Atelier Parade

vrijdag 14:30

vrijdag 15:35

vrijdag 16:00

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

DSC00609

Sinking Sideways

René

vrijdag 16:00

zaterdag 16:00

zondag 16:00

locatie: speelplek 13

duur 45 min.

toegang: gratis met reservatie

12 Kolja Huneck

Samuel Rhyner

La vieille souche

vrijdag 16:10

vrijdag 18:45

zaterdag 16:10

zaterdag 18:45

zondag 16:10

zondag 18:45

locatie: speelplek 9

duur 50 min.

toegang: gratis met reservatie

Copyright Anahi Clemens 3

TeaTime Company

Ripple

vrijdag 16:15

locatie: speelplek 2

duur 35 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Kopie van teatimecompany 57 van 138 1

Compagnie de cirque RQTC

Piece of Shit

vrijdag 14:00

vrijdag 16:50

locatie: speelplek 6

duur 14 min.

toegang: gratis zonder reservatie

RQTC Jean Lefranc 1

Sien Van Acker

MORE IS MORE

vrijdag 14:15

vrijdag 17:05

locatie: speelplek 3

duur 13 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Sien Vanacker C Boris Conte

Leles

Piediva

vrijdag 14:20

vrijdag 17:10

locatie: speelplek 6

duur 9 min.

toegang: gratis zonder reservatie

FC Cirkelgewelf Open Stage 14102023 Jostijn Ligtvoet Fotografie 165

Joren De Cooman

Web

vrijdag 15:00

vrijdag 17:15

zaterdag 15:00

zaterdag 17:15

zondag 15:00

zondag 17:15

locatie: speelplek 14

duur 50 min.

toegang: gratis met reservatie

20231216 WEB cmikeverbraeken102

Liza Van Brakel

BuitenGewoon

vrijdag 14:33

vrijdag 17:23

locatie: Speelplek 3

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Buitengewoon

Andrea Gonzalez

L'aube

vrijdag 14:35

vrijdag 17:24

locatie: Speelplek 6

duur 8 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Andrea Gonzales c Up

vous revoir

Cha Cha Chabelita

vrijdag 17:30

zaterdag 17:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 10

duur 55 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Vous revoir

Jam.Shenanigans

Shenanigans

vrijdag 14:30

vrijdag 17:30

zaterdag 14:30

zaterdag 17:30

zondag 14:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 11

duur 50 min.

toegang: Basis €6 | Steun Cirque Plus €10 | Uitpas Kansentarief €1,20

Ball Pit

Emma Hörnell

Non siamo miraggi

vrijdag 14:48

vrijdag 17:38

locatie: speelplek 3

duur 7 min.

toegang: gratis zonder reservatie

EKO 13

Black Brick

The Greatest Show On The Planet

vrijdag 14:58

vrijdag 17:50

locatie: speelplek 3

duur 7 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Lido 7 fevrier 2024 DNSP3 Crozes Karine 9808

Tall Tales Company

Facades

vrijdag 18:30

zaterdag 17:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 6

duur 40 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Facades campagnebeeld fotografie Jona Harnischmacher naamsvermelding verplicht

Samuel Rhyner

La vieille souche

vrijdag 16:10

vrijdag 18:45

zaterdag 16:10

zaterdag 18:45

zondag 16:10

zondag 18:45

locatie: speelplek 9

duur 50 min.

toegang: gratis met reservatie

Copyright Anahi Clemens 3

Marcel et ses drôles de femmes

Masacrade

vrijdag 19:30

zaterdag 19:30

zondag 19:30

locatie: speelplek 7

duur 50 min.

toegang: gratis zonder reservatie

R Loi I C ec Nys Masacrade 5

Le Doux Supplice

En attendant le grand soir

vrijdag 21:00

zaterdag 21:00

zondag 21:00

duur 90 min.

toegang: basis €13 | steun Cirque Plus €19 | Uitpas kansentarief €2,60

EALG Sc Ian Grandjean3