Programma 2024

Andrea Gonzalez

L'aube

vrijdag 14:35

vrijdag 17:24

locatie: Speelplek 6

duur 8 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Andrea Gonzalez kkkn c naluzz

Bert & Fred

Détour

zaterdag 15:00

zondag 15:00

locatie: speelplek 4

duur 35 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Detour Bert Fred

Black Brick

The Greatest Show On The Planet

vrijdag 14:58

vrijdag 17:50

locatie: speelplek 3

duur 7 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Lido 7 fevrier 2024 DNSP3 Crozes Karine 9808

BuitenGewoon

BuitenGewoon

vrijdag 14:33

vrijdag 17:23

locatie: Speelplek 3

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Buitengewoon

Cie BaNCALE

Mr Patate

zaterdag 18:30

zondag 18:30

locatie: speelplek 3

duur 50 min.

toegang: gratis zonder reservatie

C Sebastien Armengol 5372 scaled

Circusatelier Woesh

Woesh workshop Woeshcraft

vrijdag 14:00

zaterdag 14:00

zondag 14:00

locatie: speelplek 1

duur doorlopend van 14:00 - 18:00

toegang: gratis zonder reservatie

WOESHCRAFT

Circus ID

Circus ID

zaterdag 14:00

locatie: speelplek 2

duur 50 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Circus ID2

Compagnie de cirque RQTC

Piece of Shit

vrijdag 14:00

vrijdag 16:50

locatie: speelplek 6

duur 14 min.

toegang: gratis zonder reservatie

RQTC Jean Lefranc 1

Emma Hörnell

Non siamo miraggi

vrijdag 14:48

vrijdag 17:38

locatie: speelplek 3

duur 7 min.

toegang: gratis zonder reservatie

EKO 13

Exception.Movement en Circus Zonder Handen

Parkour

vrijdag 14:00

zaterdag 14:00

zondag 14:00

locatie: speelplek 1

duur doorlopend van 14:00 tot 18:00

toegang: gratis zonder reservatie

Exception movement1

Het Scheldeoffensief en Woesh

Atelier Parade

vrijdag 14:30

vrijdag 15:15

vrijdag 16:00

duur 10 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Atelier Parade

Ino Kollektiv

INO

zaterdag 16:00

zondag 16:00

locatie: speelplek 2

duur 55 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Fabrice ravier

Jam.Shenanigans

Shenanigans

vrijdag 14:30

vrijdag 17:30

zaterdag 14:30

zaterdag 17:30

zondag 14:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 11

duur 50 min.

toegang: Basis € 6 | Steun Cirque Plus € 10 | Uitpas Kansentarief € 1,20

Ball Pit

Joren De Cooman

Web

vrijdag 15:00

vrijdag 17:15

zaterdag 15:00

zaterdag 17:15

zondag 15:00

zondag 17:15

locatie: speelplek 14

duur 50 min.

toegang: gratis met reservatie

20231216 WEB cmikeverbraeken102

La Campistany

IT HAPPENS

vrijdag 14:45

zaterdag 14:45

zondag 14:45

locatie: speelplek 12

duur 35 min.

toegang: gratis zonder reservatie

La Campistany1 Urte baranauskaite 21

Le Doux Supplice

En attendant le grand soir

vrijdag 21:00

zaterdag 21:00

zondag 21:00

duur 90 min.

toegang: basis €13 | steun Cirque Plus €19 | Uitpas kansentarief €2,60

EALG Sc Ian Grandjean3

Leles

Piediva

vrijdag 14:20

vrijdag 17:10

locatie: speelplek 6

duur 9 min.

toegang: gratis zonder reservatie

FC Cirkelgewelf Open Stage 14102023 Jostijn Ligtvoet Fotografie 165

Marcel et ses drôles de femmes

Masacrade

vrijdag 19:30

zaterdag 19:30

zondag 19:30

locatie: speelplek 7

duur 50 min.

toegang: gratis zonder reservatie

R Loi I C ec Nys Masacrade 5

PALET

'2 is te weinig, 3 is te veel’

zondag 14:00

locatie: speelplek 6

duur 22 min.

toegang: gratis zonder reservatie

PALET Circus Atelier SALTO Foto Frank Emmers 3

Productions en Zonen

Presentatie en algemeen welbevinden

vrijdag 13:00

zaterdag 13:00

zondag 13:00

duur doorlopend van 13:00 - 19:30

toegang: gratis

Productions en Zonen 11

Samuel Rhyner

La vieille souche

vrijdag 16:10

vrijdag 18:45

zaterdag 16:10

zaterdag 18:45

zondag 16:10

zondag 18:45

locatie: speelplek 9

duur 50 min.

toegang: gratis met reservatie

Copyright Astrid Roel

Sien Van Acker

MORE IS MORE

vrijdag 14:15

vrijdag 17:05

locatie: speelplek 3

duur 13 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Sien Vanacker C Boris Conte

Sinking Sideways

René

vrijdag 16:00

zaterdag 16:00

zondag 16:00

locatie: speelplek 13

duur 45 min.

toegang: gratis met reservatie

12 Kolja Huneck 1

Sitting Duck

La Dyane

vrijdag 15:15

locatie: speelplek 4

duur 50 min.

toegang: gratis zonder reservatie

La Dyane Bernard Boccara 21

Skriewer

Circus Brikabrak

vrijdag 14:00

zaterdag 14:00

zondag 14:00

locatie: speelplek 5

duur doorlopend van 14:00 - 18:00

toegang: gratis zonder reservatie

Cirque Plus 2023 c Jasper van het Groenewoud

Tall Tales Company

Facades

vrijdag 18:30

zaterdag 17:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 6

duur 40 min.

toegang: gratis zonder reservatie

Facades campagnebeeld fotografie Jona Harnischmacher naamsvermelding verplicht

TeaTime Company

Ripple

vrijdag 16:15

locatie: speelplek 2

duur 35 min.

toegang: gratis zonder reservatie

teatimecompany 57 van 138 1

vous revoir

Cha Cha Chabelita

vrijdag 17:30

zaterdag 17:30

zondag 17:30

locatie: speelplek 10

duur 55 min.

toegang: gratis zonder reservatie

DAVID LEBORGNE 3 - vous revoir