Alle voorstellingen zijn gratis (enkel Le P’tit Cirk is betalend). Voor sommige voorstellingen zijn de plaatsen beperkt en kan je de dag zelf een ticket reserveren aan de infostand vanaf 13.30u.


Vrijdag

Uur Programma Speelplek Reserveren
13:30 - 23:00 Zomerterras
14:00 - 14:30 Circus Zonder Handen 8 Niet reserveren
14:30 — 14:50 Tea Time Company 11 Niet reserveren
14:30 — 15:00 Bert Vanden Berghe 16 Reserveren
14:50 — 15:40 Circo no Ato 9 Niet reserveren
15:15 - 15:45 Mardulier en Deprez 10 Reserveren
15:15 - 15:45 Joren De Cooman 14 Reserveren
16:00 - 16:35 Mobil&Casier 6 Niet reserveren
16:00 - 17:00 Be Flat 15 Reserveren
16:15 - 16:55 MOVEDBYMATTER 12 Niet reserveren
16:50 - 17:20 Mauvais Coton 4 Niet reserveren
17:15 - 17:35 Tea Time Company 11 Niet reserveren
17:15 - 17:45 Bert Vanden Berghe 16 Reserveren
17:35 - 18:20 Cie Scratch 7 Niet reserveren
18:00 - 18:30 Mardulier en Deprez 10 Reserveren
18:00 - 18:30 Joren De Cooman 14 Reserveren
18:00 - 18:35 De Circustuin 13 Reserveren
18:35 - 19:05 Balbal Company 2 Niet reserveren
19:00 - 19:40 MOVEDBYMATTER 12 Niet reserveren
19:00 - 20:00 Be Flat 15 Reserveren
19:20 - 20:10 La Burrasca 5 Niet reserveren
21:00 - 22:30 Le P'tit Cirk 3 Tickets kopen
 

Zaterdag

Uur Programma Speelplek Reserveren
13:30 - 23:00 Zomerterras
14:00 - 14:50 Hands some Feet 8 Niet reserveren
14:30 — 14:50 Marta & Kim 10 Niet reserveren
14:30 — 15:00 Mardulier en Deprez 16 Reserveren
15:10 — 15:55 By Heart 9 Niet reserveren
15:15 - 15:45 Joren De Cooman 14 Reserveren
15:30 - 16:10 MOVEDBYMATTER 12 Niet reserveren
15:30 - 16:05 De Circustuin 13 Reserveren
16:00 - 17:00 Be Flat 15 Reserveren
16:10 - 16:45 Mobil&Casier 6 Niet reserveren
16:45 - 17:15 Nicanor De Elia 11 Niet reserveren
17:00 - 17:30 Mauvais Coton 4 Niet reserveren
17:15 - 17:45 Mardulier en Deprez 16 Reserveren
17:45 - 18:05 Marta & Kim 10 Niet reserveren
17:45 - 18:30 Cie Scratch 7 Niet reserveren
18:00 - 18:30 Joren De Cooman 14 Reserveren
18:00 - 18:35 De Circustuin 13 Reserveren
18:45 - 19:15 Balbal Company 2 Niet reserveren
18:45 - 19:25 MOVEDBYMATTER 12 Niet reserveren
19:00 - 20:00 Be Flat 15 Reserveren
19:30 - 20:20 La Burrasca 5 Niet reserveren
21:00 - 22:30 Le P'tit Cirk 3 Tickets kopen
 

Zondag

Uur Programma Speelplek Reserveren
13:30 - 23:00 Zomerterras
14:00 - 14:50 Circo no Ato 9 Niet reserveren
14:30 — 14:50 Marta & Kim 10 Niet reserveren
14:30 — 15:00 Mardulier en Deprez 16 Reserveren
15:05 — 15:45 Tripotes la Compagnie 8 Niet reserveren
15:15 - 15:45 Joren De Cooman 14 Reserveren
15:30 - 16:05 De Circustuin 13 Reserveren
15:30 - 16:10 MOVEDBYMATTER 12 Niet reserveren
16:00 - 16:45 By Heart 9 Niet reserveren
16:00 - 17:00 Be Flat 15 Reserveren
16:45 - 17:15 Nicanor De Elia 11 Niet reserveren
17:00 - 17:30 Mauvais Coton 4 Niet reserveren
17:15 - 17:45 Mardulier en Deprez 16 Reserveren
17:45 - 18:05 Marta & Kim 10 Niet reserveren
17:45 - 18:30 Cie Scratch 7 Niet reserveren
18:00 - 18:30 Joren De Cooman 14 Reserveren
18:00 - 18:35 De Circustuin 13 Reserveren
18:45 - 19:15 Balbal Company 2 Niet reserveren
18:45 - 19:25 MOVEDBYMATTER 12 Niet reserveren
19:00 - 20:00 Be Flat 15 Reserveren
19:30 - 20:20 La Burrasca 5 Niet reserveren
21:00 - 22:30 Le P'tit Cirk 3 Tickets kopen
 
2019 | Cirque Plus | Plattegrond.jpg